Čokoládová fontána, čokoládové fontány

Prodej a pronájem čokoládových fontánČokoláda Callebaut

Kromě mléčné, hořké a bílé čokolády Callebaut do fontány dodáváme také další druhy čokolády Callebaut. Barevné a ochucené čokolády Callebaut jsou obohaceny různými příchutěmi a barvami. Při použití v čokoládové fontáně dodají Vaší akci punc originality. 

Můžete je ale využít i pro další sladké experimenty, například je použít do krémů, polev, ozdobení zmrzlinových pohárů nebo tvorbu pestrobarevných ozdob. Pro použití v čokoládové fontáně je nutno tyto čokolády naředit, nejlépe přidáním kakaového másla Mycryo. Kakaové máslo má tu zajímavou vlastnost, že nijak chuťově neovlivňuje potraviny, do kterých jej přidáme. Kromě zlepšení tekutosti čokolády má využití také při přípravě pokrmů při pečení a smažení. Kakaové máslo neobsahuje žádný cholesterol a má méně tuků a kalorií než běžné tuky používané v kuchyni. Díky práškové konzistenci se velmi dobře dávkuje.

Dodávané druhy barevné a ochucené čokolády Callebaut do čokoládové fontány a na fondue:

Jahodová čokoláda Callebaut do fontány

jahodová CallebautJahodová čokoláda Callebaut do fontány - bílá čokoláda Callebaut obarvená do jemně růžového odstínu s chutí jahod. Při použití do čokoládové fontány přidejte kakaové máslo, které nijak neovlivní chuť a Vy si tak budete moci vychutnat jedinečnou chuť jahodové čokolády Callebaut. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg.
Složení: cukr, kakaové máslo 30 %, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sojový lecitin, aroma, barvivo: E120, přírodní vanilkové aroma. 
Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2374 kJ (568 kcal); tuky 36 g (z toho nasycené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 55 g (z toho cukry 55 g); bílkoviny 6,1 g; sůl 0,23 g. Skladovat při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%. Cena jahodové čokolády je 350,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.

Karamelová čokoláda Callebaut do fontány

karamelová CallebautKaramelová čokoláda Callebaut do fontány - mléčná čokoláda Callebaut ochucená karamelem. Při použití do čokoládové fontány přidejte kakaové máslo, které nijak neovlivní chuť a Vy si tak budete moci vychutnat jedinečnou chuť jahodové čokolády Callebaut. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg. Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, karamelizovaný cukr (1,5%), emulgátor: sojový lecitin, aroma, koření, přírodní vanilkové aroma. Kakao min. 31,1%, mléčná sušina min. 25,7%. Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2369 kJ (566 kcal); tuky 37 g (z toho nasycené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 49 g (z toho cukry 49 g); bílkoviny 8 g; sůl 0,25 g. Skladovat při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.
Cena karamelové čokolády je 350,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.

Medová čokoláda Callebaut do fontány

medová CallebautMedová čokoláda Callebaut do fontány - vynikající mléčná čokoláda s pravým medem. Při použití do čokoládové fontány přidejte kakaové máslo, které nijak neovlivní chuť a Vy si tak budete moci vychutnat jedinečnou chuť medové čokolády Callebaut. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg. Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, medový prášek 1,5% (med 60%, maltodextrin), emulgátor: sojový lecitin, aroma, přírodní vanilkové aroma. Kakao min. 33,2%, mléčná sušina min. 21,1%. Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2372 kJ (567 kcal); tuky 37 g (z toho nasycené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 52 g (z toho cukry 50 g); bílkoviny 6,7 g; sůl 0,21 g. Skladovat při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.
Cena medové čokolády je 350,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.

Pomerančová čokoláda Callebaut do fontány

pomerančová CallebautMedová čokoláda Callebaut do fontány - bílá čokoláda obarvená do oranžového odstínu s výraznou chutí pomeranče Při použití do čokoládové fontány přidejte kakaové máslo, které nijak neovlivní chuť a Vy si tak budete moci vychutnat jedinečnou chuť pomerančové čokolády Callebaut. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg. Složení: cukr, kakaové máslo 29 %, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sojový lecitin, přírodní pomerančové aroma, barvivo: E160e, přírodní vanilkové aroma. Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2370 kJ (566 kcal); tuky 35 g (z toho nasycené mastné kyseliny 21 g); sacharidy 56 g (z toho cukry 55 g); bílkoviny 6,1 g; sůl 0,22 g. Skladovat při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.
Cena pomerančové čokolády je 350,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.

Cappuccino čokoláda Callebaut do fontány

cappuccino CallebautCappuccino čokoláda Callebaut - vynikající směs kvalitní mléčné a bílé čokolády s příchutí cappuccina. Při použití do čokoládové fontány přidejte kakaové máslo, které nijak neovlivní chuť a Vy si tak budete moci vychutnat jedinečnou chuť cappuccinové čokolády Callebaut. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg. Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakaová hmota, káva (2%), emulgátor: sojový lecitin, instantní káva (<1%), přírodní vanilkové aroma. Kakao min. 30,8%, mléčná sušina min. 22,5%. Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2359 kJ (564 kcal); tuky 36 g (z toho nasycené mastné kyseliny 22 g); sacharidy 52 g (z toho cukry 51 g); bílkoviny 6,6 g; sůl 0,20 g. Skladovat při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.
Cena cappuccino čokolády je 350,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.

Citronová čokoláda Callebaut do fontány

citronová CallebautCitronová čokoláda Callebaut do fontány - bílá čokoláda Callebaut obarvená do jemně zeleného odstínu s chutí citronu. Při použití do čokoládové fontány přidejte kakaové máslo, které nijak neovlivní chuť a Vy si tak budete moci vychutnat jedinečnou chuť citronové čokolády Callebaut. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg. Složení: cukr, kakaové máslo 27,5 %, sušené plnotučné mléko, emulgátor: sojový lecitin, přírodní citronové aroma, barviva: E132, E100, přírodní vanilkové aroma. Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2340 kJ (559 kcal); tuky 34 g (z toho nasycené mastné kyseliny 20 g); sacharidy 59 g (z toho cukry 58 g); bílkoviny 5,1 g; sůl 0,18 g. Skladovat při teplotě 12-18°C a relativní vlhkosti do 70%.
Cena citronové čokolády je 350,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.

Kakaové máslo Mycryo v prášku od firmy Callebaut

kakaove maslo prasek100 % kakaové máslo ve formě prášku od firmy Callebaut. Je ideální pro zlepšení tekutosti jakékoliv čokolády. Stačí přidat do rozpuštěné čokolády 20 gramů kakaového másla na jedno kilo čokolády a čokoláda krásně teče. 

Kakaové máslo Mycryo je ideální prostředek pro zlepšení tekutosti jakékoliv čokolády, ale také jej můžete využít v kuchyni i jinak. Je výborné na smažení, rychlé opékání i pečení. Kakaové máslo má tu jedinečnou vlastnost, že nepřebíjí chuť Vašich ingrediencí - naopak, pomůže jim vyniknout. 

Kakaové máslo je odolné vůči velmi vysokým teplotám (kolem 200 °C). Díky práškové konzistenci se kakaové máslo Mycryo velmi dobře odměřuje a dávkuje. 

Složení: kakaové máslo 100 %. Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 3766 kJ (900 kcal); tuky 100 g (z toho nasycené mastné kyseliny 60,2 g); sacharidy 0 g (z toho cukry 0 g); bílkoviny 0 g; sůl 0,00 g. Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na suchém místě bez vůní a pachů, při teplotě 12-20°C a relativní vlhkosti do 70%.

Prodává se v plechovce o obsahu 600 g, cena je 349,- Kč za jednu plechovku. Koupit je můžete zde.

Mléčná čokoláda Callebaut do fontány

mléčná čokoláda CallebautMléčná čokoláda Callebaut do fontány - vynikající mléčná čokoláda Callebaut, která je dokonale tekutá díky precizně vyváženému receptu s přídavkem kakaového másla. Firma Callebaut vytvořila tuto čokoládu speciálně pro použití jako náplň do čokoládové fontány. Mléčná čokoláda Callebaut je nejprodávanější čokoládou pro čokoládové fontány. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg. Cena mléčné čokolády Callebaut je 330,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.

Hořká čokoláda Callebaut do fontány

hořká čokoláda CallebautHořká čokoláda Callebaut do fontány - vynikající hořká čokoláda Callebaut, která je výborně tekutá díky precizně vyváženému receptu s přídavkem kakaového másla. Firma Callebaut vytvořila tuto čokoládu speciálně pro použití jako náplň do čokoládové fontány. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg. Cena hořké čokolády Callebaut je 280,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.

Bílá čokoláda Callebaut do fontány

bílá čokoláda CallebautBílá čokoláda Callebaut do fontány - vynikající bílá čokoláda Callebaut s vyváženou, smetanově mléčnou chutí. Stejně jako ostatní čokolády Callebaut je vyrobena z nejlepších kakaových bobů, přírodní bourbonské vanilky a 100% čistého kakaového másla. Pro použití v čokoládové fontán je nutno přidat kakaové máslo. Originální balení je sáček 2,5 kg, ale navážíme jakékoliv množství čokolády, minimálně však 0,5 kg. Cena bílé čokolády Callebaut je 280,- Kč/kg. Koupit ji můžete zde.POKOJOVÉ FONTÁNY | CALLEBAUT | ČISTIČKY OBILÍ | ČOKOLÁDA | ČOKOLÁDA DO FONTÁNY | ČOKOLÁDOVÉ FONTÁNY - KUCHYNĚ | DOZA | KUCHYNĚ - KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY | ČOKOLÁDOVÁ FONTÁNA | ČOKOLÁDOVÉ FONTÁNY | ARCHIV STRÁNEK | HOUPACÍ KONÍK | ČOKOLÁDA NA FONDUE | ČOKOLÁDA DO ČOKOLÁDOVÉ FONTÁNY | FONTÁNY SEPHRA | Copyright © 2008 PRONÁJEM FONTÁN