cokoladova-fontana-cf16-40

Čokoládová fontána CF16A

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena749,00 Kč
Celkem bez daně:619,01 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Celková výška fontány: 40 cm; Výška kaskády: 24 cm; Objem nádoby: 0,9 litru; Příkon: 170 W

Čokoládová fontána CF16A potřebuje pro vytvoření kaskádového efektu přibližně 400 gramů čokolády. Je vhodná pro rodinné oslavy a dětské party. Nádoba, základna a věž čokoládové fontány jsou vyrobeny z nerezové oceli, držák věže z polychromovaného plastu. Pro snadné ustavení fontány je čokoládová fontána CF16A vybavena přilnavýma nožičkama. Je dodávána v sestaveném stavu a je připravená k okamžitému použití.

Ovládání fontány je řešeno dvěma otočnými knoflíky, kdy se jedním zapíná ohřev a v druhým pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí. Je zabalena ve zdařilém dárkovém obalu.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny. Čokoládová fontána CF16A díky malým rozměrům nezabere mnoho místa při uskladnění.

V čokoládové fontáně CF16A můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána CF16A je určena pouze pro použití v domácnosti. Čokoládová fontána sama rozpustí čokoládu, ale trvá to přibližně 1 hodinu a čokoláda se při tom musí míchat. Doporučená doba použití cca 1 hodina za den (čas pro rozpouštění čokolády se do toho nezapočítává). Není určena pro každodenní použití.

Informace:
Celková výška fontány 40 cm
Výška kaskády 24 cm
Průměr nádoby 22 cm
Hmotnost fontány 1,7 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 450 g
Objem nádoby 0,9 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu cca 1 hodina
Nastavitelná teplota ano
Napětí/příkon 230 V/170 W