cokoladova-fontana-petite-11
cokoladova-fontana-petite-11
cokoladova-fontana-petite-2

Čokoládová fontána Petite 240 mm

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena799,00 Kč
Celkem bez daně:660,33 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Celková výška fontány: 24 cm; Výška kaskády: 11 cm; Objem nádoby: 0,5 litru; Příkon: 60 W

Čokoládové fontány Petite jsou nové fontány s ojedinělým systémem praktických servírovacích misek a splňují všechny předpoklady k tomu, aby se staly oblíbenými doplňky v domácnosti. V kombinaci naší vyjímečnou belgickou čokoládou a ovocem můžete konzumovat atraktivním způsobem zdravý a chutný dezert.

Čokoládová fontána Petite má výšku 240 mm a je ideální pro malé domácí posezení nebo dětské party. Navzdory své nízké ceně rozpouští čokoládu přímo ve fontáně, což je u takto levné domácí čokoládové fontány unikátní vlastnost.

Přesto doporučujeme rozpouštět čokoládu v mikrovlnné troubě a nalít ji už rozpuštěnou do nahřáté fontány, protože rozpouštění přímo ve fontáně trvá asi hodinu. Maximální doporučná doba provozu čokoládové fontány je 1 hodina denně.

Vlastnosti produktu:

- Servírovací misky (prům. 26 cm, výška 4 cm) v ceně
- Snadná instalace
- Jednoduché čištění - věž je vhodná i do myčky
- Funguje již s 450 g čokolády
- Věž z nerezavějící oceli
- Nový typ věže
- Vynikající volba pro malé rodinné oslavy
- Skvělý dárek
- Spotřeba elektrické energie pouze 60 W
- Snadné skladování

V čokoládové fontáně Petite můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Petite můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána Petite je určena pro použití v domácnosti. Není určena pro každodenní použití.

Informace:
Celková výška fontány 24 cm
Výška kaskády 11 cm
Průměr nádoby 15,5 cm
Hmotnost fontány 1,35 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 450 g
Objem nádoby 0,5 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 1 hodina
Nastavitelná teplota ne
Napětí/příkon 230 V/60 W