cokolada-sephra-bila-09-kg

Bílá čokoláda do fontán Sephra 907 g

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena329,00 Kč
Celkem bez daně:286,09 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:362,73 Kč
Datum minimální trvanlivosti do 18.12.2019. Bílá čokoláda pro použití jako náplň do čokoládové fontány. Tuto čokoládu do fontány si nechává vyrábět velký americký dodavatel čokoládových fontán, firma Sephra u největšího světového zpracovatele čokolády, belgické firmy Callebaut. Stejně jako další čokolády pro čokoládové fontány i tato čokoláda vyniká vysokým obsahem kakaového másla a krásně ve fontáně teče.

Datum minimální trvanlivosti do 18.12.2019.

Bílá čokoláda pro použití jako náplň do čokoládové fontány. Tuto čokoládu do fontány si nechává vyrábět velký americký dodavatel čokoládových fontán, firma Sephra u největšího světového zpracovatele čokolády, belgické firmy Callebaut. Stejně jako další čokolády pro čokoládové fontány i tato čokoláda vyniká vysokým obsahem kakaového másla a krásně ve fontáně teče.

Čokoláda je ve formě pecek, je balena v ZIP sáčku a můžete po otevření nespotřebovanou čokoládu jednoduše znovu uzavřít, stejně jako je tomu u skutečné belgické čokolády Callebaut. Čokoládu je možné rozpouštět přímo v sáčku, ale tato varianta není výhodná z důvodu velkých ztrát čokolády, která ulpí na stěnách sáčku. Doporučujeme odsypat potřebné množství a rozpustit je přímo ve fontáně nebo v mikrovlnce.

Balení: 907 g

Dodavatel: Sephra

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, přírodní vanilka, emulgátor: sojový lecitin. Může obsahovat stopy ořechů.

Obsah kakaa: 28 %

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2428 kJ (580 kcal); tuky 39 g (z toho nasycené mastné kyseliny 25 g); sacharidy 53 g (z toho cukry 53 g); bílkoviny 6 g; sůl 0,08 g.

Skladovat při teplotě 12 – 20 °C, relativní vlhkosti vzduchu maximálně 70%. Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na místě bez vůní a pachů.