Zpět na: Pronájem čokoládové fontány
Pronájem fontány Elite, výška 47 cmPronájem fontány Elite, výška 47 cm
Pronájem fontány Elite, výška 47 cm
Pronájem fontány Elite, výška 47 cm

Pronájem fontány Elite, výška 47 cm

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1190,00 Kč
Celkem bez daně:983,47 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 47 cm; Výška kaskády: 24,5 cm; Objem nádoby: 2,2 litru; Příkon: 270 W

Nejčastěji pronajímaná fontána na svatby a nejrůznější párty, můžeme ji nazvat Mercedesem mezi čokoládovými fontánami. Oproti předchozím fontánám je její velkou výhodou mimořádně tichý chod, rychlé rozpouštění čokolády a velká odnímatelná nádoba na čokoládu, která usnadňuje čištění fontány a umožnuje na jedno naplnění obsloužit až 50 lidí. Díky čtyřem teplotním stupňům můžete zvolit optimální teplotu pro čokoládu nebo sýrové fondue.

Doba provozu maximálně 12 hodin.

Cena pronájmu na 24 hodin      990,- Kč
Cena pronájmu na víkend 1190,- Kč
Kauce na fontánu 5000,- Kč

 

Do poznámky v objednávce prosím uveďte datum, na které budete chtít fontánu půjčit.

Více informací o pronájmu čokoládových fontán najdete zde.


Čokoládová fontána Sephra Elite je ideální čokoládová fontána na svatby a oslavy. Elegantní design, speciálně vyvinutý tichý motor "Whisper Quiet", čtyři nastavitelné teplotní režimy, široká odnímatelná nádoba z nerezu, to jsou vlastnosti, které ocení každý uživatel a činí ji v této cenové kategorii vyjímečnou.

Zejména tichým chodem a rychlostí rozpouštění čokolády čokoládová fontána Sephra Elite převyšuje i dražší fontány. Samozřejmostí je jednoduché a rychlé složení kaskády z kvalitních plastových misek "Quick set", kde všechny díly včetně spirály jsou omyvatelné v myčce. V myčce lze mýt také odnímatelnou nádobu.

Samostatně je možné dokoupit sadu náhradních plastových misek. Čokoládová fontána je vybavena zařízením, které čokoládovou fontánu automaticky vypne v případě přetížení fontány nebo přehrátí motoru.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Elite můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou a hořkou čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Informace:
Celková výška fontány 47 cm
Výška kaskády 24,5 cm
Průměr nádoby 28 cm
Hmotnost fontány 4,5 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 1 kg
Objem nádoby 2,2 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 10 hodin
Nastavitelná teplota ano - 4 stupně
Napětí/příkon 230V/270W