cokoladova-fontana-sephra-premier-1
cokoladova-fontana-sephra-premier-1
cokoladova-fontana-sephra-premier-2

Čokoládová fontána Sephra Premier

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1499,00 Kč
Celkem bez daně:1238,84 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Celková výška fontány: 37 cm; Výška kaskády: 18,5 cm; Objem nádoby: 1,2 litru; Příkon: 325 W

Čokoládová fontána Sephra Premier. Inovovaný model nejprodávanější čokoládové fontány na trhu je konstruován tak, aby mohl pracovat s co nejmenším množstvím čokolády, které je přibližně 400 gramů. Další klíčovou vlastností je nejnižší hladina hluku v kategorii domácích fontán a výkonný ohřev.

- ideální pro milovníky čokolády
- perfektní pro každou příležitost jako například party, křtiny, svatby

Odnímatelné části čokoládové fontány jsou umyvatelné v myčce.

Ovládání fontány je řešeno jedním otočným knoflíkem, kterým se v první poloze zapíná ohřev a v druhé pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny. Čokoládová fontána Sephra Premier díky malým rozměrům nezabere mnoho místa při uskladnění.

V čokoládové fontáně Sephra Premier můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána Sephra Premier je určena pro použití v domácnosti. Není určena pro každodenní použití.

Informace:
Celková výška fontány 37 cm
Výška kaskády 18,5 cm
Průměr nádoby 22,5 cm
Hmotnost fontány 2,5 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 400 g
Objem nádoby 1,2 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 4 hodiny
Nastavitelná teplota ano - 1 stupeň
Napětí/příkon 230 V/325 W