Čokoládová fontána Sweetoo SW-CF12HČokoládová fontána Sweetoo SW-CF12H

Čokoládová fontána Sweetoo SW-CF12H

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena799,00 Kč
Celkem bez daně:660,33 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 22,5 cm; Výška kaskády: 8,5 cm; Objem nádoby: 0,5 litru; Příkon: 32 W

Snadná manipulace i použití.

Čokoládová fontána je určena pro zpestření rodinných oslav, večírků a dalších podobných akcí. Výrobek zaujme nejen příjemným retro designem, ale také kvalitním zpracováním. Fontánu je možno využít nejen na čokoládu, ale i na sýry či různé omáčky. Do lákavé čokolády namočte ovoce, cukroví nebo marshmallow. Tipy s recepty jsou součástí balení.

V čokoládové fontáně Sweetoo SW-CF12H můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána Sweetoo SW-CF12H je určena pouze pro použití v domácnosti. Není určena pro každodenní použití. Dokáže rozpustit čokoládu přímo v nádobě.

Informace:
Celková výška fontány 22,5 cm
Výška kaskády 8,5 cm
Průměr nádoby 15 cm
Hmotnost fontány 1 kg
Materiál ocel + plast
Minimální množství čokolády 300 g
Objem nádoby 0,5 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 1 hodina
Nastavitelná teplota ne
Napětí/příkon 230 V/32 W