premier-cascade

Čokoládová fontána Cascade nerez

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1399,00 Kč
Celkem bez daně:1156,20 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Celková výška fontány: 44 cm; Výška kaskády: 23 cm; Objem nádoby: 1,5 litru; Příkon: 190 W

Čokoládová fontána Cascade Nerez - modelový rok 2017. Úplná novinka na trhu! Čokoládová fontána s revolučním podáváním čokolády změní Vaši domácí zábavu na nezapomenutelný zážitek.

Věž fontány je složena ze čtyř kaskád, přes které nádherně stéká čokoláda, resp. Vaše oblíbená omáčka. Čokoládová fontána Cascade Nerez je největší fontánou v této cenové kategorii. Tato fontána pracuje s malým množství čokolády. Všechny části čokoládové fontány přicházející do styku s čokoládou jsou vyrobeny z plastu vhodného pro styk s potravinami.

V čokoládové fontáně Cascade Nerez můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty nebo cokoliv Vás napadne. Nejsou vhodné drobivé potraviny. Čokoládová fontána Cascade Nerez se po použití snadno rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně Cascade Nerez můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána Cascade Nerez je určena pouze pro použití v domácnosti. Doporučená doba použití cca 2 hodiny za den. Není určena pro každodenní použití.

 

Informace:
Celková výška fontány 44 cm
Výška kaskády 23 cm
Průměr nádoby 22 cm
Hmotnost fontány 2,2 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 900 g
Objem nádoby 1,5 kg
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 2 hodiny
Nastavitelná teplota ne
Napětí/příkon 230 V/190 W