cokoladova-fontana-cf-12-cervena

Čokoládová fontána CF12

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena399,00 Kč
Celkem bez daně:329,75 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 23 cm; Výška kaskády: 9 cm; Objem nádoby: 0,4 litru; Příkon: 32 W

Čokoládová fontána CF12 červená je ideální fontánou pro malé rodinné oslavy a dětské party. Snadno se ovládá dvěma tlačítky - jedním tlačítkem se zapíná ohřev a druhým pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby.

S touto kompaktní čokoládovou fontánou překvapíte své hosty. Snadná obsluha a provoz, malá náročnost na prostor a využití i pro sýr nebo omáčky dělají z čokoládové fontány mini CF12 výborného pomocníka v kuchyni.

Čokoládová fontána mini CF12 potřebuje pro vytvoření kaskádového efektu přibližně 300 gramů čokolády. Je dodávána v sestaveném stavu a je připravená k okamžitému použití. Má moderní design v atraktivní červené metalické barvě.  Je zabalena ve zdařilém dárkovém obalu. Všechny části čokoládové fontány přicházející do styku s čokoládou jsou vyrobeny z plastu vhodného pro styk s potravinami.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny. Čokoládová fontána mini CF12 díky malým rozměrům nezabere mnoho místa při uskladnění. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně mini CF12 můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu u nás koupíte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá pořídit.

Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána CF12 nedokáže rozpustit čokoládu přímo v nádobě a je nutné ji rozpustit mimo fontánu.

Informace:
Celková výška fontány 23 cm
Výška kaskády 9 cm
Průměr nádoby 16 cm
Hmotnost fontány 0,7 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 300 g
Objem nádoby 0,5 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 2 hodiny
Nastavitelná teplota ano - 1 stupeň
Napětí/příkon 230 V/32 W