cokoladova-fontana-cf-33

Čokoládová fontána CF33

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena799,00 Kč
Celkem bez daně:660,33 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 33 cm; Výška kaskády: 15 cm; Objem nádoby: 0,6 litru; Příkon: 90 W

Čokoládová fontána CF33 je dodávána v sestaveném stavu a je připravená k okamžitému použití. Je vhodná pro menší rodinné oslavy a dětské party. Ovládání fontány je řešeno jedním otočným knoflíkem, kterým se v první poloze zapíná ohřev a v druhé pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby.

Čokoládová fontána CF33 potřebuje pro vytvoření kaskádového efektu přibližně 400 gramů čokolády. Pro snadné ustavení fontány je čokoládová fontána CF33 vybavena stavitelnýma nožičkama. Nádoba a věž čokoládové fontány jsou vyrobeny z nerezové oceli, držák věže z polychromovaného plastu. Je zabalena ve zdařilém dárkovém obalu.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny. Čokoládová fontána CF14/33 díky malým rozměrům nezabere mnoho místa při uskladnění. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně CF33 můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána CF33 cm je určena pouze pro použití v domácnosti. Doporučená doba použití cca 1 hodina za den. Není určena pro každodenní použití.

Informace:
Celková výška fontány 33 cm
Výška kaskády 15 cm
Průměr nádoby 19 cm
Hmotnost fontány 1,5 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 400 g
Objem nádoby 0,6 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu cca 1 hodina
Nastavitelná teplota ne
Napětí/příkon 230 V/90 W