cokoladova-fontana-clatronic

Čokoládová fontána Clatronic SKB 3248

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1099,00 Kč
Celkem bez daně:908,26 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Celková výška fontány: 40 cm; Výška kaskády: 18 cm; Objem nádoby: 0,9 litru; Příkon: 170 W

Čokoládová fontána Clatronic SKB 3248 má nerezovou základnu, nádobu na čokoládu a věž, šnek je plastový. Fontána na čokoládu Clatronic je vybavena nádobou na čokoládu o objemu cca 0,9 litru a minimální množství nutné pro provoz je cca 0,5 kg čokolády.

Ovládání fontány je řešeno dvěma tlačítky, kdy se jedním zapíná ohřev a v druhým pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně Clatronic SKB 3248 můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Clatronic SKB 3248 můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána Clatronic SKB 3248 není určena pro každodenní použití.

Informace:
Celková výška fontány 40 cm
Výška kaskády 18 cm
Průměr nádoby 21 cm
Hmotnost fontány 1,7 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 500 g
Objem nádoby 0,9 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 2 hodiny
Nastavitelná teplota ano - 1 stupeň
Napětí/příkon 230 V/170 W