Čokoládová fontána Camry CR 4488Čokoládová fontána Camry CR 4488
Čokoládová fontána Camry CR 4488
Čokoládová fontána Camry CR 4488

Čokoládová fontána Camry CR 4488

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1099,00 Kč
Celkem bez daně:908,26 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 40 cm; Výška kaskády: 20 cm; Objem nádoby: 0,9 litru; Příkon: 320 W

Čokoládová fontána Camry CR 4488 učiní každou párty atraktivnější. Čokoládová fontána představuje populární formu zábavného jídla na svatební a narozeninové párty. Oblíbené ovoce nebo cukrovinky můžete jednoduše namočit do čokolády. Čokoládová fontána je skvělé zařízení pro zdobení dezertů čokoládovou polevou, můžete také namočit zmrzlinové kornouty, oplatkové šálky, sušenky, vlastní pečené koláče nebo marshmallows v tekuté čokoládě. Vaše fantazie nemusí mít žádná omezení.

Čokoládová fontána CR4488 je vybavena dvěma knoflíky, které spouští funkci otáčení šneku a ohřevu. Sběrná miska o průměru 21 cm pojme 900 ml tekuté čokolády. Silný ohřev 320 W a polymerový šnek odolný vůči vysokým teplotám, kaskádová věž a nádoba z nerezové oceli poskytnou dlouhodobé použití.

Delikátní a bohatá chuť tekuté čokolády je skutečným potěšením pro naše chuťové buňky a pomůže uvolnit endorfiny. Namočením kousků čerstvého ovoce do čokolády můžeme našim dětem dopřát zajímavější svačinu. Čokoládová fontána Camry CR 4488 potěší každého fanouška této sladkosti.

Dezert v podobě čokoládové fontány je způsob, jak zatraktivnit narozeninovou oslavu, setkání s rodinou nebo párty s přáteli. Stává se lákadlem svatebních hostin. Čokoládová fontána vám umožní překvapit přítelkyni během romantické večeře, oslavy Valentýna nebo jiné důležité události pro pár. Čokoládové fondue se stalo atrakcí recepcí a poslouží hostům neobvyklými chuťovými zážitky. Je to však také způsob, jak ozdobit domácí večeři neobvyklým dezertem.

V čokoládové fontáně Camry můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána Camry CR 4488 je určena pouze pro použití v domácnosti. Není určena pro každodenní použití. Dokáže rozpustit čokoládu přímo v nádobě.

Informace:
Celková výška fontány 40 cm
Výška kaskády 20 cm
Průměr nádoby 21 cm
Hmotnost fontány 1,9 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 450 g
Objem nádoby 0,9 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 3 hodiny
Nastavitelná teplota ano
Napětí/příkon 230 V/320 W