Čokoládová fontána ExcelentČokoládová fontána Excelent

Čokoládová fontána Excelent

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1199,00 Kč
Celkem bez daně:990,91 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 41 cm; Výška kaskády: 18 cm; Objem nádoby: 0,9 litru; Příkon: 170 W

Čokoládová fontána Excelent je kvalitní domácí čokoládová fontána v nerezovém provedení. Má nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou mezi všemi zde nabízenými čokoládovými fontánami. Stejně, jako všechny ostatní zde nabízené fontány je bez čerpadla - čokoládu dopravuje šnek. Čokoládu lze rozpouštět přímo ve fontáně.

Je vhodná kromě čokolády také na sýrové fondue, barbecue a omáčky. Odnímatelné části jsou umyvatelné v myčce. Fontána se snadno ovládá dvěma knoflíky - jedním zapínáme ohřev a druhým pohon spirály.

K vytvoření kaskádového efektu potřebuje pouze 450 gramů čokolády. Je ideální pro rodinné oslavy. Čokoládovou fontánu lze rychle a jednoduše složit a snadno čistit. Pro snadné ustavení fontány je čokoládová fontána Excelent vybavena přilnavýma a výškově stavitelnýma nožičkama.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny. Čokoládová fontána Excelent díky malým rozměrům nezabere mnoho místa při uskladnění.

V čokoládové fontáně Excelent můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Informace:
Celková výška fontány 41 cm
Výška kaskády 18 cm
Průměr nádoby 21 cm
Hmotnost fontány 2,1 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 450 g
Objem nádoby 0,9 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu 4 hodiny
Nastavitelná teplota ano
Napětí/příkon 230 V/170 W