cokoladova-fontana-cf600

Čokoládová fontána CF600

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena7490,00 Kč
Celkem bez daně:6190,08 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Celková výška fontány: 60 cm; Výška kaskády: 36 cm; Objem nádoby: 4 litry; Příkon: 230 W

Profesionální nerezová čokoládová fontána CF600 je určená pro použití v gastromii pro cateringové firmy, restaurace, cukrárny a podobné provozovny. Je vybavena speciálním silným motorem přímo napojeným na polymerový šnek. Šnek je uložen ve vodicím kroužku.

Toto řešení spolu s tichým motorem zajišťuje velmi tichý a klidný chod čokoládové fontány. Odpadá tím nutnost použití převodovky, což je u čokoládových fontán nejchoulostivější, nejvíce poruchová a také nejhlučnější součát.

Čokoládová fontána CF600 je vybavena širokou vyhřívanou nádobou a termostatem s plynulou regulací teploty v rozmezí od 30 do 100 °C. Široká nádoba omezuje znečištění základny fontány čokládou.

Ohřev a pohon šneku mají samostatné spínače což umožňuje konzumovat tekutou čokoládu i v případě, že je vypnutý pohon šneku a rozpuštěná čokoláda je jen v nádobě fontány. Vrchní část čokoládové fontány, která přichází do styku s čokoládou je možno snadno a bez nástrojů demontovat a umýt v myčce.

Profesionální nerezová fontána CF600 má v porovnání s domácími fontánami mnohem delší životnost a na čokoládovou fontánu CF600 je možné zakoupit náhradní díly. Spolu s čokoládovou fontánou CF600 jsou dodávány tyto náhradní díly: 3x gufero, 3x silikonový těsnící kroužek a 1x kolík šneku. Součástí balení je také návod v češtině a samostatný přívodní kabel.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně CF600 můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána CF600 není určena pro každodenní použití.

Informace:
Celková výška fontány 60 cm
Výška kaskády 36 cm
Průměr nádoby 33 cm
Hmotnost fontány 7 kg
Materiál nerezová ocel
Minimální množství čokolády 1,9 kg
Objem nádoby 4 litry
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu 10 hodin
Nastavitelná teplota ano
Napětí/příkon 230 V/230 W