Čokoládová fontána CF800 Čokoládová fontána CF800

Čokoládová fontána CF800

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena8990,00 Kč
Celkem bez daně:7429,75 Kč
Sleva
Celková sleva:
Cena / kg:
Celková výška fontány: 80 cm; Výška kaskády: 52 cm; Objem nádoby: 6 litrů; Příkon: 300 W

Profesionální nerezová čokoládová fontána CF800 je určená pro použití v gastromii pro cateringové firmy, restaurace, cukrárny a podobné provozovny. Je vybavena speciálním silným motorem přímo napojeným na nerezový šnek. Šnek je uložen ve vodicím kroužku.

Toto řešení spolu s tichým motorem zajišťuje velmi tichý a klidný chod čokoládové fontány. Odpadá tím nutnost použití převodovky, což je u čokoládových fontán nejchoulostivější, nejvíce poruchová a také nejhlučnější součát.

Čokoládová fontána CF800 je vybavena širokou vyhřívanou nádobou a termostatem s plynulou regulací teploty v rozmezí od 30 do 100 °C. Široká nádoba omezuje znečištění základny fontány čokládou.

Ohřev a pohon šneku mají samostatné spínače což umožňuje konzumovat tekutou čokoládu i v případě, že je vypnutý pohon šneku a rozpuštěná čokoláda je jen v nádobě fontány. Vrchní část čokoládové fontány, která přichází do styku s čokoládou je možno snadno a bez nástrojů demontovat a umýt v myčce.

Profesionální nerezová fontána CF800 má v porovnání s domácími fontánami mnohem delší životnost a na čokoládovou fontánu CF800 je možné zakoupit náhradní díly. Spolu s čokoládovou fontánou CF800 jsou dodávány tyto náhradní díly: gufero, silikonový těsnící kroužek a tavná pojistka. Součástí balení je také návod v češtině a samostatný přívodní kabel.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně CF800 můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána CF800 není určena pro každodenní použití.

Informace:
Celková výška fontány 80 cm
Výška kaskády 52 cm
Průměr nádoby 38 cm
Hmotnost fontány 8 kg
Materiál nerezová ocel
Minimální množství čokolády 2,9 kg
Objem nádoby 6 litrů
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu 10 hodin
Nastavitelná teplota 30 - 110 °C
Napětí/příkon 230 V/300 W