cokoladova-fontana-cortez-600

Čokoládová fontána Sephra Cortez

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena39990,00 Kč
Celkem bez daně:33049,59 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 58 cm; Výška kaskády: 38 cm; Objem nádoby: 3 litry; Příkon: 390 W

Čokoládová fontána Sephra Cortez je nejmenší z rodiny profesionálních čokoládových fontán od firmy Sephra. Má stejný design jako větší modely Aztec (68 cm) a Montezuma (86 cm), ale má menší výšku a menší kapacitu čokolády. Je ideální pro party o max. 100 účastnících, ale také představuje vynikající doplněk k větším fontánám a umožňuje nabízet různé typy čokolád.

Svým klasickým, elegantním provedením jistě zaujme mnoho účastníků. V ceně je cateringový obal. Díky své skvělé ceně je tato nejmenší profi čokoládová fontána Sephra vhodná pro začínající firmy, které požadují vysokou kvalitu, ale nechtějí investovat do čokoládové fontány mnoho peněz.

Ovládání fontány je řešeno dvěma tlačítky, kdy se jedním zapíná ohřev a v druhým pohon šneku. Teplota se nastavuje termostatem v širokém rozsahu. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Sephra Cortez můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Informace:
Celková výška fontány 58 cm
Výška kaskády 38 cm
Průměr nádoby 31,5 cm
Hmotnost fontány 10,4 kg
Materiál nerezová ocel
Minimální množství čokolády 2 kg
Objem nádoby 3 litry
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu 12 hodin
Nastavitelná teplota ano
Napětí/příkon 230 V/390 W