Nebyl vybrán žádný obrázek

Čokoládová fontána Sephra Montezuma

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena84990,00 Kč
Celkem bez daně:70239,67 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 86 cm; Výška kaskády: 54 cm; Objem nádoby: 10 litrů; Příkon: 820 W

Nejpopulárnější čokoládová fontána na všech akcích jakékoli velikosti. Tato fontána představuje výborný doplněk k velké fontáně Sephra, když chcete použít sadu o několika fontánách. Má stejnou základnu jako Sephra, ale díky menší výšce je zapotřebí menší množství čokolády pro vytvoření kaskádového efektu.

Svým klasickým, elegantním provedením jistě zaujme mnoho účastníků. Inovační prvky - systém kaskádových misek "Qwik Set" a jednodílná horní miska s uzávěrem Vám umožňují sestavit a rozložit fontánu daleko snáze. Stejně jako ostatní fontány Sephra vyniká i Montezuma tichým chodem a rychlým a výkonným ohřevem. Díky zabudovanému termostatu bude teplota čokolády ve fontáně vždy optimální. V ceně je cateringový obal.

Ovládání fontány je řešeno dvěma tlačítky, kdy se jedním zapíná ohřev a v druhým pohon šneku. Teplota se nastavuje termostatem v širokém rozsahu. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Sephra Montezuma můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Informace:
Celková výška fontány 86 cm
Výška kaskády 54 cm
Průměr nádoby 47 cm
Hmotnost fontány 43 kg
Materiál nerezová ocel
Minimální množství čokolády 5,4 kg
Objem nádoby 10 litrů
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu -
Nastavitelná teplota ano
Napětí/příkon 230 V/820 W