cokolada-sephra-mlecna-09-kg

Mléčná čokoláda do fontán Sephra 907 g

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena339,90 Kč
Celkem bez daně:303,48 Kč
Sleva
Cena / kg:374,75 Kč
Mléčná čokoláda pro použití jako náplň do čokoládové fontány. Tuto čokoládu do fontány si nechává vyrábět velký americký dodavatel čokoládových fontán, firma Sephra u největšího světového zpracovatele čokolády, belgické firmy Callebaut.

Mléčná čokoláda pro použití jako náplň do čokoládové fontány. Tuto čokoládu do fontány si nechává vyrábět velký americký dodavatel čokoládových fontán, firma Sephra u největšího světového zpracovatele čokolády, belgické firmy Callebaut. Stejně jako další čokolády pro čokoládové fontány i tato čokoláda vyniká vysokým obsahem kakaového másla a krásně ve fontáně teče.

Čokoláda je ve formě pecek, je balena v ZIP sáčku a můžete po otevření nespotřebovanou čokoládu jednoduše znovu uzavřít, stejně jako je tomu u skutečné belgické čokolády Callebaut. Čokoládu je možné rozpouštět přímo v sáčku, ale tato varianta není výhodná z důvodu velkých ztrát čokolády, která ulpí na stěnách sáčku. Doporučujeme odsypat potřebné množství a rozpustit je přímo ve fontáně nebo v mikrovlnce.

Balení: 907 g

Dodavatel: Sephra

Složení: cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, kakao, emulgátor: sojový lecitin, přírodní vanilka. Může obsahovat stopy ořechů.

Minimální obsah kakaa 37,2 %

Minimální obsah mléčné sušiny 21%.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2428 kJ (580 kcal); tuky 38 g (z toho nasycené mastné kyseliny 24 g); sacharidy 52 g (z toho cukry 47 g); bílkoviny 7 g; sůl 0,08 g.

Skladovat při teplotě 12 – 20 °C, relativní vlhkosti vzduchu maximálně 70%. Nevystavujte přímému slunečnímu záření, skladujte na místě bez vůní a pachů.