Čokoládová fontána DuoČokoládová fontána Duo

Pronájem fontány Duo, výška 40 cm

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena690,00 Kč
Celkem bez daně:570,25 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 40 cm; Výška kaskády: 19,5 cm; Objem nádoby: 2x 0,75 litru; Příkon: 320 W

Fontána Duo je vyjímečná tím, že dokáže pracovat se dvěma druhy čokolády najednou. Z jedné strany stéká bílá čokoláda a z druhé mléčná. Tím se dosáhne jedinečného kontrastu. Vhodná pro oslavy o cca 20 - 30 lidech. 

Doba provozu maximálně 5 hodin.

Cena pronájmu na 24 hodin      490,- Kč
Cena pronájmu na víkend 690,- Kč
Kauce na fontánu 2000,- Kč

 

Do poznámky v objednávce prosím uveďte datum, na které budete chtít fontánu půjčit.

Více informací o pronájmu čokoládových fontán najdete zde.


Fontána Duo je vyjímečná tím, že dokáže pracovat se dvěma druhy čokolády najednou. Z jedné strany stéká bílá čokoláda a z druhé mléčná. Tím se dosáhne jedinečného kontrastu.

Každá strana čokoládové fontány potřebuje pro provoz minimálně 400 gramů čokolády. Kromě čokolády je čokoládová fontána Duo vhodná také pro karamel, sýrové fondue, omáčky apod.

Čokoládová fontána Duo se snadno ovládá - jedním knoflíkem ohřev a druhým pohon šneku.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Duo můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou a hořkou čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Informace:
Celková výška fontány 40 cm
Výška kaskády 19,5 cm
Průměr nádoby 21,5 cm
Hmotnost fontány 2,8 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 2x 400 g
Objem nádoby 2x 0,75 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 5 hodin
Nastavitelná teplota ano - 1 stupeň
Napětí/příkon 230 V/320 W