Pronájem fontány Inca, výška 60 cmPronájem fontány Inca, výška 60 cm

Pronájem fontány Inca, výška 60 cm

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena1690,00 Kč
Celkem bez daně:1396,69 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 60 cm; Výška kaskády: 36 cm; Objem nádoby: 4 litry; Příkon: 230 W

Celonerezová čokoládová fontána s tichým a klidným chodem. Čokoládová fontána Inca disponuje širokou vyhřívanou nádobou na 4 litry čokolády, plynulou regulací teploty v širokém rozmezí pro rychlé rozpouštění čokolády a umožnuje na jedno naplnění obsloužit až 100 lidí. Je vhodná pro čokoládu, karamel nebo sýrové fondue.

Doba provozu maximálně 12 hodin.

Cena pronájmu na 24 hodin      1490,- Kč
Cena pronájmu na víkend 1690,- Kč
Kauce na fontánu 7000,- Kč

 

Do poznámky v objednávce prosím uveďte datum, na které budete chtít fontánu půjčit.

Více informací o pronájmu čokoládových fontán najdete zde.


Čokoládová fontána Inca je vybavena širokou vyhřívanou nádobou a termostatem s plynulou regulací teploty v rozmezí od 30 do 100 °C. Široká nádoba omezuje znečištění základny fontány čokládou.

Ohřev a pohon šneku mají samostatné spínače což umožňuje konzumovat tekutou čokoládu i v případě, že je vypnutý pohon šneku a rozpuštěná čokoláda je jen v nádobě fontány. Vrchní část čokoládové fontány, která přichází do styku s čokoládou je možno snadno a bez nástrojů demontovat a umýt v myčce.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Cascade můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou a hořkou čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Informace:
Celková výška fontány 60 cm
Výška kaskády 36 cm
Průměr nádoby 33 cm
Hmotnost fontány 7 kg
Materiál nerezová ocel
Minimální množství čokolády 1,9 kg
Objem nádoby 4 litry
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu 10 hodin
Nastavitelná teplota ano
Napětí/příkon 230 V/230 W