Pronájem fontány Nostalgia, výška 46 cmPronájem fontány Nostalgia, výška 46 cm

Pronájem fontány Nostalgia, výška 46 cm

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena590,00 Kč
Celkem bez daně:487,60 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 46 cm; Výška kaskády: 23,5 cm; Objem nádoby: 1,4 litru; Příkon: 180 W

Fontána vhodná pro rodinné oslavy a menší párty. Snadná obsluha fontány dvěma tlačítky, jednoduché sestavení a čištění, možno umývat i v myčce. Vhodná pro 20 - 30 osob.

Doba provozu maximálně 5 hodin.

Cena pronájmu na 24 hodin      390,- Kč
Cena pronájmu na víkend 590,- Kč
Kauce na fontánu 2000,- Kč

 

Do poznámky v objednávce prosím uveďte datum, na které budete chtít fontánu půjčit.

Více informací o pronájmu čokoládových fontán najdete zde.


Čokoládová fontána Nostalgia je čtyřpatrová čokoládová fontána s výkonným ohřevem pro snadné rozpuštění čokolády. Čokoládová fontána je vybavena elektronickou regulací teploty, která udržuje teplotu čokolády na teplotě vhodné pro bezproblémový provoz čokoládové fontány.

Čokoládová fontána má snadné ovládání dvěma knoflíky. Jedním se zapíná ohřev a druhým motor. Čokoládová fontána je v nerezovém provedení a její části jsou umyvatelné v myčce. Čokoládová fontána Nostalgia je použitelná taky pro sýrové fondue.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Cascade můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou a hořkou čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Informace:
Celková výška fontány 46 cm
Výška kaskády 23,5 cm
Průměr nádoby 22,5 cm
Hmotnost fontány 2,2 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 0,8 kg
Objem nádoby 1,4 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 5 hodiny
Nastavitelná teplota ano - 1 stupeň
Napětí/příkon 230 V/ 180 W