Tmavá strouhaná čokoláda Callebaut 1 kgTmavá strouhaná čokoláda Callebaut 1 kg

Tmavá strouhaná čokoláda Callebaut 1 kg

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena399,00 Kč
Celkem bez daně:346,96 Kč
Sleva
Cena / kg:399,00 Kč
Jemně strouhaná čokoláda Callebaut Ground Chocolate je 100% belgická čokoláda, jemně zpracována na plnou a intenzivní chuť. Čokoláda je dokonale rozpustná v horkém mléce.

Jemně strouhaná čokoláda Callebaut Ground Chocolate je 100% belgická čokoláda, jemně zpracována na plnou a intenzivní chuť. Čokoláda je dokonale rozpustná v horkém mléce. Strouhaná čokoláda na pití Callebaut Ground Chocolate kombinuje jedinečnou chuť belgické čokolády a jednoduchou aplikaci v gastronomii.

Plná, bohatá chuť 100% čokolády. Jeden šálek denně obsahuje dostatek kakaových flavanolů - zachovaných přirozenou cestou prostřednictvými velmi jemného zpracování kakaových bobů, které zlepšují vaši náladu a přináší pozitivní energií.

Koupí strouhané čokolády Callebaut Ground Chocolate podporujete místní farmáře a trvale udržitelné pěstování kakaa. Boby pro tuto čokoládu jsou nakupovány přímo od farmářských družstev ze západní Afriky, která zaručují spravedlivé ceny pro malé zemědělce. Vzdělávací programy a školy učí farmáře pěstovat lepší a ziskovější kakao - inspirují tak další generaci farmářů.

Složení: kakaová hmota, cukr, kakaový prášek se sníženým obsahem tuku. Může obsahovat mléko.

Minimální obsah kakaa 50,1 %.

Balení: dóza 1 kg

Dávkování: 35 - 50 gramů (1,5 - 2 odměrky) strouhané čokolády na 200 ml mléka. Z jedné dózy (1 kg) strouhané čokolády je možné vyrobit 4-6 litrů horké čokolády. V každé dóze je odměrka pro snadnější přípravu horké čokolády.

Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 2049 kJ (500 kcal); tuky 27 g (z toho nasycené mastné kyseliny 17 g); sacharidy 51 g (z toho cukry 48 g); bílkoviny 6 g; sůl 0,01 g.