Čokoládová fontána Adler AD 4487Čokoládová fontána Adler AD 4487
Čokoládová fontána Adler AD 4487
Čokoládová fontána Adler AD 4487
Čokoládová fontána Adler AD 4487

Čokoládová fontána Adler AD 4487

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena599,00 Kč
Celkem bez daně:495,04 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 23,5 cm; Výška kaskády: 9,5 cm; Objem nádoby: 0,25 litru; Příkon: 30 W

Čokoláda je jednou z nejoblíbenějších lahůdek dětí i dospělých. Stále častěji sáháme po tekuté verzi čokolády. Zvláště v chladnějších měsících oceníme hřejivou chuť, zejména pokud je obohacena o koření. Po celý rok si můžeme pochutnat na tekuté a husté čokoládě. Servírování pomocí čokoládové fontány ADLER AD 4487 udělá dojem na vaše hosty.

Delikátní a bohatá chuť tekuté čokolády je skutečným potěšením pro naše chuťové buňky a pomůže uvolnit endorfiny. Namočením kousků čerstvého ovoce do čokolády můžeme našim dětem dopřát zajímavější svačinu. Čokoládová fontána ADLER AD 4487 potěší každého fanouška této sladkosti. Pro usnadnění používání fontány je funkce ohřevu a otáčení umožněna jedním knoflíkem.

Dezert v podobě čokoládové fontány je způsob, jak zatraktivnit narozeninovou oslavu, setkání s rodinou nebo párty s přáteli. Stává se lákadlem svatebních hostin. Čokoládová fontána vám umožní překvapit přítelkyni během romantické večeře, oslavy Valentýna nebo jiné důležité události pro pár. Čokoládové fondue se stalo atrakcí recepcí a poslouží hostům neobvyklými chuťovými zážitky. Je to však také způsob, jak ozdobit domácí večeři neobvyklým dezertem.

Kontrolka ohřevu vás informuje, když čokoládová fontána zapne ohřev potřebný k udržení konstantní teploty čokolády. Nastavitelné nohy vám umožní vyrovnat hladinu čokolády ve fontáně a ta pak bude rovnoměrně stékat po miskách kaskády.

Součástí balení je lžíce na čokoládu a 10 plastových napichovátek. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně Adler AD 4487 můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána Adler AD 4487 je určena pouze pro použití v domácnosti. Není určena pro každodenní použití. Dokáže rozpustit čokoládu přímo v nádobě.

Informace:
Celková výška fontány 23,5 cm
Výška kaskády 9,5 cm
Průměr nádoby 15 cm
Hmotnost fontány 1 kg
Materiál ocel + plast
Minimální množství čokolády 200 g
Objem nádoby 0,25 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 3 hodiny
Nastavitelná teplota ne
Napětí/příkon 230 V/30 W