cokoladova-fontana-camry

Čokoládová fontána Camry 4457

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena699,00 Kč
Celkem bez daně:577,69 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 34 cm; Výška kaskády: 16 cm; Objem nádoby: 0,7 litru; Příkon: 80 W

Čokoládová fontána Camry CR 4457 vyniká zajímavým designovým zpracováním. Je vhodná pro menší rodinné oslavy a dětské party. Ovládání fontány je řešeno jedním otočným knoflíkem, kterým se v první poloze zapíná ohřev a v druhé pohon šneku. Díky šneku proudí čokoláda z nádoby středem věže nahoru a stéká v kaskádách po miskách věže zpátky do nádoby.

Čokoládová fontána Camry potřebuje pro vytvoření kaskádového efektu přibližně 400 gramů čokolády. Je zabalena ve zdařilém dárkovém obalu. Všechny části čokoládové fontány přicházející do styku s čokoládou jsou vyrobeny z plastu vhodného pro styk s potravinami.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny. Čokoládová fontána Camry díky malým rozměrům nezabere mnoho místa při uskladnění. Snadno se po použití rozebere a čistí. Věž a šnek můžete umývat v myčce nádobí.

V čokoládové fontáně Camry můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou (CHM-N823FOUNNV) a hořkou (CHD-N811FOUNNV) čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Čokoládová fontána Camry CR 4457 je určena pouze pro použití v domácnosti. Není určena pro každodenní použití. Dokáže rozpustit čokoládu přímo v nádobě.

Informace:
Celková výška fontány 34 cm
Výška kaskády 16 cm
Průměr nádoby 19 cm
Hmotnost fontány 1,4 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 400 g
Objem nádoby 0,7 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 3 hodiny
Nastavitelná teplota ne
Napětí/příkon 230 V/80 W