Pronájem fontány Premier, výška 37 cmPronájem fontány Premier, výška 37 cm

Pronájem fontány Premier, výška 37 cm

Prodejní cena se slevou
Prodejní cena390,00 Kč
Celkem bez daně:322,31 Kč
Sleva
Cena / kg:
Celková výška fontány: 37 cm; Výška kaskády: 18 cm; Objem nádoby: 1,2 litru; Příkon: 325 W

Čokoládová fontánka Premier je nejoblíbenější fontánou dětských párty a narozeninových oslav. Jednoduchá fontána se snadnou obsluhou, která udělá Vašim dětem zaručeně radost. Vhodná až pro 10 osob.

Doba provozu maximálně 4 hodiny.

Cena pronájmu na 24 hodin      290,- Kč
Cena pronájmu na víkend 390,- Kč
Kauce na fontánu 1500,- Kč

 

Do poznámky v objednávce prosím uveďte datum, na které budete chtít fontánu půjčit. NEPLAŤTE pronájem ihned, ale vyčkejte na potvrzení termínu a zálohovou fakturu. Fontány jsou uvedeny jako skladem, ale ve skutečnosti nemusí být fontána volná na termín, na který ji požadujete.

Více informací o pronájmu čokoládových fontán najdete zde.


Čokoládová fontána Sephra Premier je vybavena nerezovou základnou s nádobou na čokoládu o objemu 1,2 litru. Věž a šnek jsou vyrobeny z odolného potravinářského plastu. Má nízkou hladinu hluku a je nejtišší fontánou z nabídky čokoládových fontán pro domácnost. Je vybavena výškově nastavitelnýma nožičkama pro snadné nastavení polohy.

Odnímatelné části čokoládové fontány jsou umyvatelné v myčce. Dále tato čokoládová fontána vyniká velkým výkonem ohřevu pro snadné rozpuštění čokolády.  Čokoládová fontána Sephra Premier je vhodná pro čokoládu, sýrové fondue, karamel.

V čokoládové fontáně můžete namáček ovoce nejrůznějších druhů, cukrovinky značky Lonka, lokum, marshmallow, slané pečivo, piškoty a další pochutiny. Nejsou vhodné drobivé potraviny.

V čokoládové fontáně Cascade můžete použít mléčnou, hořkou a bílou čokoládu, ale vyzkoušet můžete také další druhy: jahodovou, karamelovou nebo třeba medovou. Doporučujeme použít speciální mléčnou a hořkou čokoládu do fontány od belgické čokoládovny Callebaut. Za rozumnou cenu získáte tu nejlepší čokoládu do fontány, co se dá koupit.

Koupit ji můžete v tomto e-shopu. Můžete použít i jiné čokolády, ale jednak se tím ochudíte o jedinečnou chuť té nejlepší belgické čokolády do fontány a také budete muset jiné značky většinou naředit do tekutého stavu rostlinným olejem nebo kakaovým máslem.

Jako vhodnou alternativu k belgické čokoládě doporučujeme levnější, ale kvalitní čokoládu českého výrobce Carla s.r.o. Čokoládovna Carla vyrábí dvě čokolády vhodné pro použití v čokoládové fontáně. Mléčnou čokoládu do fontány VG427 FO a hořkou čokoládu do fontány VG407 FO.

Informace:
Celková výška fontány 37 cm
Výška kaskády 18 cm
Průměr nádoby 22 cm
Hmotnost fontány 1,8 kg
Materiál nerezová ocel + plast
Minimální množství čokolády 0,4 kg
Objem nádoby 1,2 litru
Umyvatelné v myčce ano
Doba nepřetržitého provozu max. 4 hodiny
Nastavitelná teplota ano - 1 stupeň
Napětí/příkon 230 V/ 325 W